Sposób na mężczyznę

Jak się okazuje, do serca mężczyzny można trafić poczuciem humoru i słodyczami.

W serwisie Reddit ukazał się link do zabawnego postu na temat metod łagodzenia nieporozumień małżeńskich. Użytkownik opublikował zdjęcie listu, który napisała do niego żona w nadziei, że wybaczy jej nazbyt emocjonalne zachowanie.

– Przepraszam, ale w ciąży zachowuje się czasami, jak emocjonalne zwierzę. Czy mi wybaczysz? Wybierz odpowiedź „tak” lub „nie” – napisała żona, ponieważ list zawiera także okienka do wypełnienia.

Całość kompozycji uzupełnia talerz pełen muffinek, które żona upiekła mężowi na przeprosiny. Tyle że w Post Scriptum poinformowała: – Słodycze są przeznaczone dla tego, kto wybierze prawidłową odpowiedź.

Metoda „na męża”, jak obrała kobieta, wywołał w Reddit falę pozytywnych komentarzy, głównie męskich. – Mam nadzieję, że teraz ty nie okażesz się zwierzęciem? – zadał pytanie mężowi jeden z użytkowników.

Rozległ się także głos zazdrości: – Jak miło, bo ja nigdy nie słyszę słowa, przepraszam, ani tym bardziej nie dostaję muffinek. Zamiast tego moja żona milczy przez parę dni, a potem udaje, że nic się nie stało.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i