Kierowców lamborghini prześladuje pech

Właściciele ekskluzywnej marki samochodu nie mają ostatnio szczęścia. Kilka dni temu swój nabytek rozbił brytyjski kierowca. 2 lipca sportową maszynę rozbił znany bloger z Petersburga.

Internetowa agencja Lenta.ru powołując się na serwis 360 stopni, opublikowała nagranie wypadku drogowego w Petersburgu z udziałem lamborghini. Na kadrach znalazł się sportowy samochód znanego Glogera Dmitrija Rudikowa. Żółty Huracan zderzył się z popularnym w Rosji samochodem marki Renault Logan.

Na szczęście obu kierowcom nic się nie stało, jednak lamborghini potrzebuje wymiany lewych drzwi. Zdarzeniu pikanterii dodaje fakt, że ekskluzywny samochód miał wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez blogera.

Jak przypominają media, kilka dni temu jeszcze większego pecha miał brytyjski kierowca sportowej maszyny. Rozbił model Hurcan Spyde zaledwie w 20 minut po odebraniu samochodu z salonu.

Brytyjska drogówka poinformowała, że wypadek nastąpił w hrabstwie West Yorkshire. Bolid, który uległ zniszczeniu, był warty ok 250 tys. funtów, czyli ponad milion złotych.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i