Ekscentryczne słabości brytyjskiej celebrytki

Brytyjscy dziennikarze zarzucili koleżance z telewizyjnego studia nadmierną skłonność do pokazywania odkrytych ramion.

– Brytyjscy dziennikarze odkryli skłonność Amandy Holden do prezentowania odkrytych ramion – taki sensacyjny news opublikował „Daily Mail”. Znana prezenterka wykazuję niezwykły pociąg do kreacji z odkrytymi asymetrycznie ramionami.

49-letnia celebrytka często pokazuje się na oficjalnych spotkaniach i eventach ubrana w sukienki lub kombinezony takich marek jak: Balmain, J’aton, Julien Macdonald i Phillip Armstrong. Wszystkie cechują się jednym odkrytym ramieniem.

W związku z tym dociekliwi koledzy z plotkarskich tytułów przeprowadzili dochodzenie na temat modowych skłonności prezenterki. – Okazało się, że odkryte ramię odwraca uwagę spoglądających od niższych partii ciała, zmuszając do skoncentrowaniu wzroku na biuście, ramionach, a przede wszystkim twarzy Amandy Holden – pisze brytyjski dziennik.

O tym, że jest to zabieg stosowany z premedytacją przez telewizyjną gwiazdę, świadczą fotki wrzucane do sieci społecznościowych. Amanda umieściła na swojej stronie w Instagramie autoportret w różowym komplecie Lavish Alice.

Ponadto w maju udała się na premierę kolejnego sezonu brytyjskiej edycji „Mam talent” w obcisłym kombinezonie koloru fuksji.

Natomiast w czerwcu wybuchł skandal. Wielbicieli Amandy czekał zawód. Gwiazda umieściła fotkę bez odkrytego ramienia, za to w koszulce, przez którą prześwitywał biustonosz. Właśnie ten fragment damskiej bielizny wywołał najbardziej ożywioną dyskusję w sieci. Celebrytka zazwyczaj pokazuje się bez biustonosza.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i