Jakiego partnera potrzebuje kobieta?

Wspólna praca w domu lub kwarantanna sprzyjają rozmyślaniom, na czym polega związek?

Nawet w normalnych warunkach partnerskie relacje wywołują ogromne emocje. We współczesnych małżeństwach króluje nuda i wzajemne niezrozumienie.

„Die Welt” przeprowadził sondę ujawniającą prawdę ważną w czasach zarazy. Niezdecydowany, wahający się i wątpiący mężczyzna wywołuje u kobiety efekt seksualnego odrzucenia. Im bardziej stara się ustępować partnerce, tym większą budzi u niej złość, prowokując kobiece lekceważenie.

„Bądź wreszcie prawdziwym mężczyzną”! Łatwiej powiedzieć niż zrobić dlatego terapeuci Elke Noters i Sven Lager udzielają prostych rad. Po pierwsze, partner powinien wiedzieć czego chce i być zdolnym do podejmowania ostatecznej decyzji. Po drugie, nie tracić zimnej krwi i umieć działać. Po trzecie, przyznawać się do popełnianych błędów.

Wszystko składa się na kobiece zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, a to owocuje seksualnym zainteresowaniem.

Gina Rippon wykazała, że pomiędzy męski i żeńskim mózgiem nie ma żadnej różnicy, jednak neurobiolog doszła do ważnego wniosku. Mężczyzna dysponuje mniejszym intelektem emocjonalnym, co kobiety wykorzystują do manipulacji. Jedynym wyjściem z płciowego pata jest stabilizacja związku poprzez męskie czyli zdecydowane działanie.

Dowodem jest magiczna fraza: kochanie damy radę!

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i