Hailey Bieber otwiera się na temat wiary, która spaja jej małżeństwo z Justinem

Hailey Bieber udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, co jest najważniejsze w jej relacji z Justinem Bieberem. Okazuje się, że to wiara w Boga jest podstawą ich związku.

Justin Bieber przez wiele lat oddawał się imprezom i przelotnym związkom. W pewnym momencie przeszedł jednak dużą przemianę i nawrócenie. Od tamtej pory otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. Od trzech lat pozostaje również wierny jednej kobiecie, Hailey Biber.

Modelka opowiedziała o swojej relacji z kanadyjskim piosenkarzem w najnowszym wywiadzie dla Yvonne Orji w internetowym cyklu “A Conversation With”. Jak się okazuje, najważniejsza w ich związku jest wiara w Boga.

Ciągle pytają mnie: “Co według was jest najważniejszą rzeczą w waszym związku? Jesteście tak szczęśliwi…”. A ja na to: “Nasza wiara”. To, w co wierzymy. Gdybyśmy jej nie mieli, nie byłoby nas tu, nawet nie bylibyśmy razem – stwierdziła.

Przyznała również, że czasami była odrzucana przez ludzi z Kościoła za pokazywanie ciała.

Spotkałam chrześcijan, którzy mnie osądzali i sprawiali, że czułam się złym człowiekiem, bo nie żyję tak, jak oni uważają, że powinnam. Czułam się dziwnie, publikując pewne moje zdjęcia i myśląc: “Ludzie w kościele to zobaczą. Czy robię coś złego? Czy daję zły przykład?” – wyznała.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i