Ewa Drzyzga padła ofiarą oszustów. Ostrzega swoich fanów

Ewa Drzyzga poinformowała, że oszuści wykorzystali jej wizerunek do promowania tabletek, które rzekomo mają wspomagać odchudzanie. Prezenterka ostrzega swoich fanów.

Ewa Drzyzga w ostatnim czasie ponownie cieszy się sporą popularnością. A to za sprawą współprowadzenia z Agnieszką Woźniak-Starak “Dzień Dobry TVN”. Sława to nie tylko zyski, ale również trudne sytuacje. Ewa Drzyzga w ostatnim czasie boleśnie się o tym przekonała.

Prezenterka poinformowała na Instagramie, że padła ofiarą oszustów. Jedna z firm bez jej zgody wykorzystała jej wizerunek do promowania swoich produktów.

Nie wierzcie reklamie preparatu ketomorin. Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych krąży całkowicie zmyślony wywiad, który sugeruje, że schudłam dzięki tym tabletkom. Nie kupujcie ich. Nie dajcie się nabrać na ten fałszywy tekst. Skoro ktoś, bez mojej zgody wykorzystuje mój wizerunek i publikuje nieprawdziwy wywiad, to śmiem twierdzić, że chce wyłudzić od potencjalnych klientów pieniądze. Nie znam tego preparatu, nie wiem, jak działa i, czy de facto, nie szkodzi zdrowiu – zaapelowała.

Tego typu oszustwa pojawiają się coraz częściej. W ostatnim czasie podobny problem miała Anna Lewandowska czy Małgorzata Kożuchowska.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i