Maja Hyży pogrąża swojego byłego męża: “Mówił, że jestem słaba”

Maja Hyży w rozmowie z jednym z tabloidów postanowiła ponownie odwołać się do sporu ze swoim byłym mężem, Grzegorzem Hyżym. Przyznała, że między nimi pojawiła się rywalizacja. Mąż nie udzielał jej wsparcia, a nawet podcinał jej skrzydła.

W kwietniu rozpętała się medialna burza pomiędzy Mają i Grzegorzem. Piosenkarka wyznała na Instagramie, że były mąż znęcał się nad nią psychicznie i próbował kontrolować. Na odpowiedź Grzegorza nie trzeba było długo czekać i tak rozpoczęło się publiczne pranie brudów.

Teraz Maja ponownie wróciła do tego tematu w rozmowie z “Twoim Imperium”. Przekonywała, że to obecny partner dał jej siłę, aby w końcu powiedzieć głośno o zachowaniu Grzegorza.

Długo z tym zwlekałam, ale teraz wszystko się przelało. Nie chciałam tego upubliczniać, ale potem stwierdziłam, że nie mam innego wyjścia. Pomyślałam, że może to wyznanie zakończy coś złego. Największą podporą jest mój obecny partner Konrad. On jest filarem, na którym się opieram. Gdyby nie on, nie wiem, czy odważyłabym się na taki krok. Sama chyba nie jestem na tyle silna, lecz przy nim jestem w stanie zdziałać naprawdę wiele. Nigdy nie czułam się tak pewnie, jak teraz – powiedziała.

Piosenkarka wyznała, że takiego wsparcia nie otrzymała od byłego męża, który był zazdrosny, kiedy oboje brali udział w programie “X Factor”.

To dla mnie nowość, bo gdy byłam z byłym mężem, nie było kolorowo. Gdy braliśmy udział w “X Factor”, pojawiła się rywalizacja. To był gwóźdź do trumny naszego związku, wszystko zaczęło się sypać. Grzegorz nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie – stwierdziła.

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i