Maciej Stuhr odpowiada Violi Kołakowskiej, krytykującej szczepienia: “Wołałbym iść na wódkę z Sasinem niż zaufać twoim poglądom”

Temat szczepień od kilku miesięcy wywołuje spore kontrowersje. Teraz w dyskusję o szczepionkach wdał się Maciej Stuhr i koronasceptyczna Viola Kołakowska. Padły mocne słowa.

Maciej Stuhr pochwalił się na Facebooku, że udało mu się dołączyć do grona zaszczepionych osób. Przy okazji postanowił odnieść się do zachowania antyszczepionkowców.

Ja wiem, wolność jest ważna. Mamy ją zapisaną w ś.p. Konstytucji. Ale wolność to jedno, a głupota i brak odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, społeczeństwo, jego zdrowie, życie i prosperity, to są dla mnie dwie zupełnie różne sprawy. Jeśli przez tę grupę przyjdą kolejne fale epidemii, będę po prostu wściekły – napisał Stuhr.

Jego słowa nie umknęły uwadze Violi Kołakowskiej, która od kilku miesięcy dzielnie walczy z informacjami na temat koronawirusa i szczepionek.

Trzeba być idiotą, żeby wierzyć w to, co jest obecnie propagowane na świecie… Trzeba być głupcem i ślepcem, żeby nie widzieć skali manipulacji planu depopulacji i ludobójstwa. Obecna sytuacja pięknie pokazuje, kto jest niewolnikiem systemu, a kto jest wolną, myślącą samodzielnie i czującą istota. Kolejne fale będą zaplanowane i nie ma znaczenia ,,szczepionka”, która nie jest szczepionką, a – jak to ujęto w dzienniku ustaw – ,,eksperymentem medycznym”, także powodzenia dla wszystkich królików doświadczalnych – napisała.

Na odpowiedź Stuhra nie trzeba było długo czekać.

Droga Violu! Ze względu na dawną znajomość pozwól, że odniosę się najdelikatniej do Twojej znanej powszechnie opinii.  Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia. A jeśli to się wydarzy, będzie to w mojej opinii efektem dużego szczęścia. Ja się na tym nie znam. Ufam medycznym autorytetom, a te w 99,9% świadczą o czymś wręcz przeciwnym. Uważam, że Twoje poglądy, a zwłaszcza ich publiczne głoszenie, są niezwykle szkodliwe, mylne i mogą wyrządzić wiele zła. Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem (choć na myśl o jednym i drugim jest mi niedobrze), niż zaufać Twoim poglądom. Ale dość złośliwościom. Nie mogę się doczekać, aż przebadają możliwość zaszczepienia dzieci. Chciałbym, żeby moje dzieciaki nie tylko były zdrowe, ale także nie zagrażały nikomu wokół – wyjaśnił.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i