Emisja “Magii nagości” wstrzymana. Do KRRiT wpłynęły skargi

Już 14 maja miał zostać wyemitowany pierwszy odcinek kontrowersyjnego show “Magia nagości”. Program na razie został jednak wstrzymany ze względu na liczne skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

“Magia nagości” to dość kontrowersyjny format, w którym osoby umawiają się na randkę na podstawie wyglądu nagiego ciała. Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że stacja Zoom Tv planuje stworzenie polskiej wersji programu.

Program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich – mówił jakiś czas temu Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Produkcji udało się zebrać chętnych do udziału w show. Pierwszy sezon programu został już nagrany. Emisja miała rozpocząć się 14 maja. Prowadzącą została Beata Olga Kowalska znana m.in. z serialu Ranczo, gdzie wcielała się w postać Doktorowej.

Jak się jednak okazuje, emisja programu na ten moment została wstrzymana. A to za sprawą skarg, które wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Press.pl informuje, że jedną z nich wniosła Fundacja Mamy i Taty, która twierdzi, że program “może mieć negatywny wpływ na psychikę widzów”.

Nasze wspólne działania mają sens! Genitalno-niewolnicze show wstrzymane – czytamy na stronie fundacji.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i