Ida Nowakowska urodziła! Opublikowała nagranie ze szpitala

Ida Nowakowska została mamą! Swoją pociechę, wraz z mężem, na świecie przywitała 7 maja. Prezenterka pokazała nagranie, przedstawiające chłopca.

W styczniu, w programie “Pytanie na Śniadanie”, Ida Nowakowska ogłosiła, że już niedługo zostanie mamą. Ciążę udało się jej ukrywać przez 6 miesięcy. Kilka dni temu prezenterka urodziła swoje pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska starała się ograniczać informacje na temat swojego prywatnego życia. O porodzie poinformowała dopiero kilka dni później. Wczoraj na Instagram dodała nagranie ze szpitala, którym potwierdziła, krążące od kilku dni, plotki o porodzie.

Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja. Jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia. Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami. A tutaj chwilka po porodzie. Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem. Wielkie podziękowania dla całego szpitala. Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i za modlitwę i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! – napisała w opisie.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i