Zosia Zborowska zdecydowała, że nie pokaże twarzy dziecka w mediach. Powiedziała również co z komunią i chrztem

Pod koniec ubiegłego roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz aktorka zdradziła, co myśli o pokazywaniu dziecka w mediach oraz czy jej potomek będzie ochrzczony i czy pójdzie do komunii.

Zofia Zborowska chętnie dzieli się na Instagramie informacjami o przebiegu swojej ciąży. Wszystko ma się jednak zmienić, kiedy na świat przyjdzie dziecko. Zborowska zdecydowała, że nie będzie pokazywała jego wizerunku w mediach społecznościowych.

Nie chcę wychowywać dziecka na oczach milionów ludzi, nie chcę, aby od urodzenia wszyscy znali jego twarz. Chcę, aby mogło samo zadecydować o tym, czy będzie chciało być osobą publiczną, czy nie. Poza tym media społecznościowe to bardzo nowy wymysł, na tyle nowy, że tak naprawdę nie wiadomo, jakie będzie miało wpływ na psychikę dziecka robienie mu od dnia narodzin “Truman Show”. A na sam jeszcze koniec: nigdy nie wiesz, kto ogląda zdjęcia twojego dziecka. A po obejrzeniu dokumentu na Netflix o porwaniu Madeleine McCann i o siatce pedofilów, którzy działają na całym świecie, odechciało mi się jeszcze bardziej – wyznała.

Odpowiedziała również na pytania internautów, dotyczące wychowania religijnego dziecka. Aktorka nie zamierza chrzcić dziecka i posyłać go do komunii.

Oczywiście, że na ślub pójdę, bo to, że ja nie wierzę, nie oznacza, że wszyscy inni mają nie wierzyć. Dwójka dorosłych i świadomych swoich czynów ludzi chce się pobrać w instytucji pt. “Kościół” – proszę bardzo. To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze – stwierdziła.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i