Andrzej Kosmala publikuje archiwalne zdjęcie Krzysztofa Krawczyka z Edytą Górniak. Opis wzrusza

Chociaż Krzysztof Krawczyk zmarł miesiąc temu, to wciąż jest wspominany przez fanów i przyjaciół. Teraz menadżer Krawczyka udostępnił jego zdjęcie z Edytą Górniak. Piosenkarkę nazwał “jedną z największych miłości muzycznych Krzysztofa”.

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia. Jego menadżer, Andrzej Kosmala, wciąż wraca wspomnieniami do pięknych chwil z życia Krawczyka. Tym razem udostępnił zdjęcie z 2006 roku, kiedy to Krzysztof Krawczyk występował z Edytą Górniak podczas koncertu sylwestrowego.

Jedna z największych miłości muzycznych Krzysztofa: Edyta Górniak! Tutaj w 2006 roku na koncercie sylwestrowym na Rynku w Krakowie! – napisał Kosmala.

Śmierć artysty bardzo mocno dotknęła Edyta Górniak. Napisała wtedy na Instagramie:

Nie wiem, co powiedzieć. Ryczę jak dziecko. Krzysztofie drogi. Tak dużo siebie zostawiłeś dla nas. Tyle pięknych utworów, twój niebywały, potężny wokal, twój uśmiech, twoją życzliwość, twoją skromność. Całe pokolenia dorastały, dojrzewały, zakochiwały się i tańczyły przy twoich utworach. Polski Elvis. Jak pisali o tobie w USA, a my czytaliśmy z dumą.

Jedna z największych miłości muzycznych Krzysztofa:Edyta Górniak! Tutaj w 2006 roku na koncercie sylwestrowym na Rynku w Krakowie!

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Sobota, 1 maja 2021

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i