Edyta Pazura zdradza, że wraz z mężem nie przyjaźnią się z ludźmi z branży: “Nie nasze klimaty”

Edyta Pazura, mimo narzekań na show-biznes, wciąż robi wszystko, aby utrzymać się na jego powierzchni. Teraz w serii pytań i odpowiedzi na Instagramie zdradziła, czemu wraz z mężem nie utrzymują kontaktu z kolegami z branży.

Edyta i Cezary Pazurowie świętowali ostatnio 12. rocznicę ślubu. Chociaż początkowo wiele osób nie wierzyło w siłę tej miłości, to para dzisiaj stanowi jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu.

Edyta Pazura świetnie odnajduje się w roli influencerki. Ze swoimi obserwatorami utrzymuje regularny kontakt za pomocą Instagrama. Ostatnio w serii pytań i odpowiedzi zdradziła, czemu nie utrzymuje relacji z innymi osobami związanymi z show-biznesem. Jeden z internautów zapytał, czy Edyta i Cezary mają kontakt z Agatą i Piotrem Rubikami.

Nie wiem, czemu pytanie akurat o nich. Ale w ogóle mamy taką zasadę od pewnego czasu, że nie utrzymujemy bliższych kontaktów z osobami z show biznesu. Nasze przyjaźnie i znajomości są spoza tego kręgu. I tego się trzymamy. Za dużo plot, aferek i ogólnie nie nasze klimaty – odpowiedziała Edyta.

Celebrytka zdradziła również, że wraz z mężem otrzymali propozycje udziału w programie Power Couple, ale z niej nie skorzystali.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i