Maciej Musiał w kolejnej zagranicznej produkcji Netflixa! Właśnie ruszyły zdjęcia

Maciej Musiał na Instagramie pochwalił się, że już niedługo będziemy mogli go zobaczyć w kolejnej zagranicznej produkcji Netflixa.

Maciej Musiał po raz kolejny dostał szansę na zaprezentowanie swojego talentu międzynarodowej publiczności. Młody aktor miał już epizodyczną rolę w “Wiedźminie”. Teraz czas na kolejną produkcję.

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego serialu twórców głośnego Dark. Badan bo Odar i Jantje Friese obecnie pracują nad serialem 1899, który opowiada o przeprawie europejskich emigrantów przez ocean w kierunku Nowego Jorku. W jedną z postaci wcieli się Maciej Musiał. Producentom zależy na różnorodności, dlatego każdy z aktorów będzie grał w ojczystym języku.

Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ziemi obiecanej w przypominającą koszmar łamigłówkę, w której skupiają się tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów – czytamy w zajawce Netfliksa.

Jesteście ciekawi roli Maćka?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i