Marcela Leszczak opowiada o życiu po rozstaniu z Miśkiem Koterskim: “Boję się, że nie spotkam drugiej połówki”

Kilka dni temu Marcela Leszczak pochwaliła się na Instagramie nowym mieszkaniem, w którym wraz z synem zamieszkała po rozstaniu z Miśkiem Koterskim. Zdradziła również kilka szczegółów, dotyczących życia prywatnego.

Kilka miesięcy temu Marcela Leszczak i Misiek Koterski ogłosili, że się rozstają. Marcela kupiła nowe mieszkanie, w którym zamieszkała wraz z synkiem, Frankiem. Wczoraj modelka odpowiedziała fanom na kilka pytań, dotyczących jej nowego lokum.

Jeden z internautów zapyta, czy Marcela nie boi się tego, jak poradzi sobie sama. Jak się okazuje, modelka najbardziej martwi się o to, że nie znajdzie już miłości.

Mam poczucie niezależności i ogromne wsparcie ze strony rodziców. To daje mi poczucie bezpieczeństwa. Bardziej się boję, że nie spotkam drugiej połówki. Gdzie jesteś?! – wyznała.

Internauci dopytywali również, jak ich syn poradził sobie z rozstaniem.

Frysio długo funkcjonuje na dwa domy, więc na ten moment wydaje mu się to normalne. To jest straszne, bo nie ma prawidłowego wzorca w tej kwestii, ale kiedyś porozmawiamy na ten temat (…). Nasze domy nie nazywamy “dom mamy” czy “dom taty”, a “malutki domek” i “duży domek”. [Z Michałem] wchodzimy do swoich domów, także to też jest super. Wszystko małymi kroczkami. Chyba najważniejsze jest, żeby żyć w zgodzie, porozumieniu i harmonii – napisała Marcela.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i