Wiśniewski pokazuje wszystkie swoje córki: “Piękne po mamach, mądre po ojcu”

Michał Wiśniewski dodał na Instagram zdjęcie, na którym widać jego trzy córki. Lider Ich Troje jest z nich bardzo dumny.

Michał Wiśniewski może pochwalić się dużą rodziną. W swoim życiu aż 5 razy stawał na ślubnym kobiercu. Jest ojcem 5 dzieci. Najmłodszy syn, Falco Amadeus, przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy temu. Michał przyznaje, że późne ojcostwo bardzo mu służy.

Wiśniewski jest ojciem trzech córek – Fabienne, Etiennette i Vivienne. Fabienne jest jego najstarszym dzieckiem. Przyszła na świat, kiedy Michał był w związku z Mandaryną. Etiennette i Vivienne są owocem drugiego małżeństwa lidera Ich Troje. Ich matką jest Anna Świątczak. Mimo, że przyjście na świat Falco Amadeusa wywróciło świat Michała do góry nogami, i wokalista bez pamięci się w nim zakochał, to nie zapomina o pozostałych pociechach. Teraz na Instagram dodał zdjęcie, na którym widać trzy jego córki. Jest z nich bardzo dumny.

Każda z innej bajki. Każdą kocham najbardziej na świecie i każdą inaczej. Piękne po mamach, mądre po ojcu. A każda z własną osobowością. Nie zatraćcie tego… Jeszcze ktoś ma wątpliwości dlaczego mam powody do radości i dumy? To są moje największe przeboje… – podpisał zdjęcie.

Wiśniewski zawsze podkreślał, że dzieci są dla niego bardzo ważne i bez względu na swoje zawiłe życie miłosne zawsze znajduje dla nich czas.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i