Michał Wiśniewski pokazuje zdjęcie córki z chłopakiem i dodaje: “Nie zrób jej krzywdy”

Michał Wiśniewski dodał na Instagram zdjęcie, na którym jego córka Fabienne całuje się ze swoim chłopakiem. Lider Ich Troje zdradził, co sądzi o przyszłym zięciu.

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie coraz chętniej pokazuje swoje życie rodzinne na Instagramie. Czerwonowłosy piosenkarz kilka miesięcy temu przywitał na świecie kolejnego syna. Falco Amadeus skradł serce swojego ojca. Michał stara się również utrzymywać dobre relacje z pozostałymi dziećmi.

Ostatnio pokazał swoim fanom, jak jego najstarsza córka Fabienne opiekuje się swoim najmłodszym bratem. Teraz opublikował zdjęcie, na którym 17-latka całuje się ze swoim chłopakiem we wnętrzu helikoptera. Wokalista jest wyraźnie dumny ze swojej córki.

Pięknie jest patrzeć na rodzącą się miłość, wypełnioną dbałością o siebie. Zawsze myślałem, że będę reagował na związek córki co najmniej z dystansem, ale kiedy widzę, jak on ją szanuje, to podaje mu rękę i składam z nim klocki. Tak to sobie wymarzyłem. Długa i kręta droga przed Wami! Powodzenia. Jestem z Was dumny – kwituje, załączając szereg hasztagów: #pierwszamilosc #corkaion #noizajebi*cie #niezrobjejkrzywdy #naszdomjesttwoimdomem #taktrzymajcie – napisał w opisie do zdjęcia.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i