Internauci oburzeni wyjazdem Katarzyny Cichopek na wakacje. Aktorka odpowiada

Katarzyna Cichopek poszła w ślady znanych koleżanek i postanowiła wybrać się na egzotyczne wakacje. Niestety internauci nie byli zachwyceni jej decyzją.

Mimo trwającej pandemii koronawirusa tegoroczna zimna była kumulacją zagranicznych wyjazdów gwiazd. Celebryci chętnie odwiedzali Egipt, Dominikanę, Zanzibar, Teneryfę czy Malediwy. Nie zapominali również o dzieleniu się zdjęciami z podróży w mediach społecznościowych.

Na egzotyczne wakacje postanowiła wybrać się również Katarzyna Cichopek. Wraz z mężem i dziećmi udali się do Dominikany. Aktorka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z wyjazdu. Niestety nie wszystkim przypadło do gustu. W komentarzach zawrzało.

Super. Jednak lans w takich trudnych czasach jest nie na miejscu. Lekarze, medycy, pielęgniarki żyły sobie wypruwają, żeby ludziom życie ratować a tu “celebryckie tropiki” na liście nr 1.

Boże, te wasze pokazywanie zdjęć z wyjazdów jest żałosne. Ludzie umierają, ale śmietanka towarzyska się bawi, bo skoro nie góry, to tropiki. Żałośni celebryci – pisali oburzeni internauci.

Aktorka postanowiła odnieść się do zarzutów. Stwierdziła, że przecież wszyscy mogą wylecieć na takie wakacje.

Część kochani, pozdrawiam Was bardzo serdecznie z ciepłej, choć wietrznej Dominikany. Uciekliśmy, potrzebowaliśmy tego bardzo, żeby naładować akumulatory – przestrzegając oczywiście wszelkich zasad sanitarnych, zgodnie z przepisami. Bo już piszecie mi, że jedni mogą, a inni mogą wyjeżdżać, że to nie fair. Wszyscy mogą, granice nie są zamknięte, ale trzeba być ostrożnym i wybierać takie kierunki, które też zapewnią bezpieczeństwo – powiedziała na InstaStories.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i