Klaudia El Dursi opowiedziała o relacji z ojcem: “Ostatni raz rozmawialiśmy 10 lat temu”

Klaudia El Dursi podczas jednego z wywiadów opowiedziała o relacji ze swoim biologicznym ojcem. Jak się okazuje, modelka nie utrzymuje z nim kontaktu.

Klaudia El Dursi pojawiła się w polskim show-biznesie dzięki programowi “Top Model”. Jej kariera nabrała jednak tempa, kiedy została obsadzona w roli prowadzącej program “Hotel Paradise”. Udział w tym show pozwolił jej na zyskanie jeszcze większej popularności i zebranie w mediach społecznościowych sporej grupy obserwatorów.

Klaudia na Instagramie chętnie pokazuje swoje życie prywatne, które dzieli z dwoma synami i partnerem. Niewiele jednak mówi o domu rodzinnym i relacjach z rodzicami. El Dursi miała 6 lat, kiedy jej rodzice postanowili się rozwieść. Jej ojciec wrócił do Libii, skąd pochodzi. W rozmowie z “Faktem” wyznała, jakie relacje ich łączą.

Nie wspominam taty jakoś bardzo źle. Bo tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji. Wychował mnie wspaniały ojczym z Polski i jestem mu wdzięczna za to, jaką kobietą dziś jestem – stwierdziła.

Celebrytka wyznała, że mimo prób ze strony ojca nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Te próby się nie udały. Ostatni raz rozmawialiśmy ponad 10 lat temu. Ale tak naprawdę ja nie potrzebuję tego kontaktu, mam wspaniałą rodzinę i żyję tu i teraz.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i