Kuba Wojewódzki wyśmiał Zamachowską, wypominając jej mężów: “Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim SŁAWĘ”

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego show wyśmiał Monikę Zamachowską, która niedawno rozstała się z mężem.

O Monice Zamachowskiej mówi się ostatnio bardzo dużo. A to za sprawą rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym tworzyła nierozłączną parę przez ostatnie 10 lat. Jak się okazało, to pandemia koronawirusa przyczyniła się do rozpadu relacji. Monika nie miała już siły na ciągłe wspieranie męża.

W mediach dużo mówi się teraz o nazwisku Moniki. Dziennikarka na przestrzeni ostatnich lat kilkukrotnie je zmieniała. Chociaż niedawno zapowiedziała, że zamierza zostać przy nazwisku Zamachowska do końca życia, to jej pierwszy mąż zaproponował jej powrót do jego nazwiska.

Do sprawy Moniki postanowił odnieść się samozwańczy “król TVN-u”, Kuba Wojewódzki. W ostatnim odcinku na swojej kanapie gościł Mariusza Pudzianowskiego i Magdalenę Cielecką. Podczas rozmowy niespodziewanie postanowił nawiązać do Zamachowskiej.

Monika Zamachowska ma więcej nazwisk niż wpisów w CV  – zażartował.

Magdalena Cielecka ewidentnie nie chciała ciągnąć tego tematu, więc odpowiedziała krótko.

Ale jedno zagraniczne.

To jednak zachęciło Kubę do kolejnych uszczypliwości.

Ona ma same zagraniczne: Richardson, Malcolm, Zamachowska. Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim sławę – stwierdził.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i