Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz zagrają w amerykańskim serialu!

Jeden z tabloidów donosi, że Olbrychski i Fidusiewicz zagrają w serialu “Jack Ryan” na podstawie serii książek Toma Clancy’ego. Wiadomo w kogo się wcielą.

Polscy aktorzy coraz częściej odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Wielką karierą cieszy się Joanna Kulig czy Rafał Zawierucha. Wszystko wskazuje jednak na to, że niedługo będzie głośno o sukcesie innych dwóch polskich aktorów.

Jak donosi Super Express Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz zagrają w amerykańskim serialu “Jack Ryan”. Aktorzy mają się wcielić w tą samą postać, przedstawiając ją na różnych etapach życia. Jak się okazuje, Polacy już zostali docenieni i zaproponowano im prawdziwie “hollywoodzkie” stawki.

Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie hollywoodzkie stawki – twierdzi źródło gazety – twierdzi źródło tabloidu.

O nowej roli Olbrychskiego mówiło się już miesiąc temu. Wtedy to jego żona była wyraźnie podekscytowana nowym projektem męża.

Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nicnierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami, no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku – mówiła.

Będziecie oglądać?

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i