Izabella Krzan, mocno krytykowana za zdjęcie w bikini, odpowiada hejterom

Izabella Krzan odpoczywa właśnie na egzotycznych wakacjach. Na Instagram dodała zdjęcie z w bikini, które nie spodobało się części komentujących. Prezenterka postanowiła stanowczo odpowiedzieć na hejt.

Izabella Krzan wraz z partnerem na miejsce odpoczynku wybrała jeden z bardziej ekskluzywnych hoteli na Malediwach. Pomimo wakacji prezenterka nie zrobiła sobie wolnego od prowadzenia swoich kont w mediach społecznościowych. Aby utrzymać kontakt z fanami zorganizowała Q&A. Najwięcej zamieszania zrobiło jednak zdjęcie, na którym Krzan pozuje w bikini.

Izabella dodała zdjęcie, na którym siedzi w kajaku, mając na sobie bikini i czarny kapelusz. Część obserwatorów była zachwycona fotografią. Znaleźli się jednak i tacy, którzy zhejtowali prezenterkę za rozmiar biustu. Krzan nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

No pewnie, niech wszystkie kobiety, które nie mają wymiarów 90-60-90, co najmniej 175 cm wzrostu, szerokich bioder, płaskiego brzucha, dużego biustu, długich, gęstych włosów, równego i białego zgryzu – najlepiej zamkną się w domach i nie pokazują…Polecam zapoznać się z definicją body-positivity. Gdybym miała powiększony biust, osoby narzekające na wielkość moich piersi, napisałaby “O! Zrobiła sobie cycki i teraz świeci!”. Jak to się mówi, jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził – napisała pod jednym z krytycznych komentarzy.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i