Kayah doprowadziła Magdę Mołek do łez. Zobacz, co powiedziała.

Kayah wystąpiła w internetowym programie Magdy Mołek w “Moim Stylu”. Opowiedziała tam o trudnych doświadczeniach, które rzutowały na jej całe życie.

Kayah w programie Magdy Mołek zdobyła się na opowieść o swoim ojcu. Jak się okazuje, nie dał on córce wsparcia, a jego słowa zostały z wokalistką na lata. Kayah szczerze opowiedziała o tym, co spotkało ją w dzieciństwie. To nie był najszczęśliwszy okres jej życia.

Generalnie wszystkie słowa sprowadzały się do tego samego, ich pierwotnym autorem był mój ojciec. Być może dlatego stało się to bardzo bolesną trampoliną. “Nie jesteś wystarczająco dobra”. To bardzo bolesne zdanie i uczucie, które się łączy z usłyszeniem tego zdania. Sama nie mogę się pozbyć z serca i głowy słów, które mnie kiedyś dotknęły i obrastały jak kula śniegowa, powodując ogromne wyrwy i blokady. I nie chciałabym być powodem podobnych przeżyć u kogoś – wyznała.

Słowa, które Kayah usłyszała jako dziecko, odcisnęły się bardzo mocno na jej psychice. Przez lata nie mogła przestać wierzyć w to, że ciągle musi na coś zasługiwać.

Potem robisz wszystko, by zasłużyć na miłość, na akceptację. Musisz cały czas udowadniać, również sobie. A nie wiem, czy sobie jesteś w stanie, bo kompleks z tyłu głowy zostanie – że jesteś niewystarczająco dobra. A jesteś wystarczająco dobra! – powiedziała.

To wyznanie doprowadziło do łez Magdę Mołek. Fani również byli bardzo poruszeni historią wokalistki, czemu wyraz dali w komentarzach.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i