Koniec związku Oli i Rafała z „Love Island”. Rafał zdradza powody

Ola i Rafał byli ulubieńcami widzów podczas trwania kolejnej edycji miłosnego show „Love Island”. Para zajęła trzecie miejsce w programie i wszystko wskazywało na to, że to związek na dłużej. Niestety jednak ich historia zakończyła się bardzo szybko. Rafał postanowił powiedzieć coś więcej na ten temat.

„Love Island” to polsatowskie show, w którym chodzi o znalezienie miłości i stworzenie związku na lata. O tym, że takie programy są miejscem do wypromowania nowych celebrytów przekonaliśmy się już po pierwszej edycji show. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wystąpili nawet w „Tańcu z Gwiazdami”. Jedną z par, która wyłoniła się już w pierwszych odcinkach drugiej edycji „Love Island”, była Ola i Rafał. Programu wprawdzie nie wygrali, ale fani byli przekonani co do prawdziwości ich uczucia. Związku jednak nie udało się im utrzymać po programie. Rafał napisał w oświadczeniu na Instagramie:

Nie jestem w związku z Olą Kotowską. Oficjalne oświadczenie statusu związku w mediach społecznościowych to zupełnie nie w moim stylu. Sytuacja jednak wymaga, aby wam to powiedzieć. Wielu z was bacznie nas obserwowało, kibicowało i oddało masę głosów. Jesteśmy wam za to wdzięczni! Dlatego powinniście wiedzieć. Powrót do realnego świata postawił mnie z Olą w różnych życiowych sytuacjach, na które niestety szybko zaczęliśmy mieć dość skrajne poglądy. W dużej mierze chodzi również o komercjalizację naszego związku w mediach.

Następnie nagrał kilka filmików na InstaStories, w których rozwinął temat chęci komercjalizacji ich związku przez Olę, zaznaczając, że on nie jest na sprzedaż.

Nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu. Dla mnie miłość nie szuka poklasku. Komercjalizacja związku na siłę to po prostu robienie interesów i szukanie rozgłosu, bo miłość w tych czasach dobrze się sprzedaje. Ja nie jestem na sprzedaż i nie chciałbym sprzedawać swojej miłości. Było jeszcze wiele innych powodów, o których wam już nie powiem, może Ola wam powie.

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że związki, które powstają w programie raczej nie wytrzymują próby czasu i rozpadają się zaraz po opuszczeniu Wyspy Miłości.

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i