TVP zapowiedziało obecność Domagały w programie… ale sam zainteresowany o niczym nie wiedział

Kojarzenie kogoś z TVP zaczęło uchodzić za pewnego rodzaju hańbę. Zapewne dlatego coraz więcej artystów stara się odciąć od tej telewizji.

Zapewne powiązania z telewizją publiczną źle wpływają na wizerunek gwiazdy. Profil Pytania na Śniadanie na Facebooku poinformował, że jednym z gości programu będzie muzyk i aktor – Paweł Domagała. Produkcja wrzuciła na Facebooka zdjęcie artysty, które miało być zapowiedzią jego wizyty. Jak się okazuje, sam Domagała niestety o tym nie wiedział. Informację skomentował słowami:

Nie będzie mnie i nigdy nie miało mnie być. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Pozdrawiam.  – napisał w komentarzu.

Kilka godzin później post został edytowany. Informacja o występie Domagały zniknęła. Zniknął także komentarz samego artysty. Piosenkarz nie jest pierwszą osobą, która odcina się od TVP. Julia Wieniawa u Pauliny Młynarskiej powiedziała wprost, że nie chce mieć nic wspólnego z TVP dopóki sytuacja polityczna się nie uspokoi. Zofia Zborowska także zakończyła swoją karierę w „Barwach szczęścia”, tłumacząc to niechęcią do TVP. Ostatnio współpracę z TVP zakończył również Marcin Wójcik z  kabaretu Ani MruMru.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i