Donald Trump wyjawia, że zna sekrety Lady Gagi

Kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych jest już na finiszu. Niedługo dowiemy się, kto będzie rządził przez najbliższe 4 lata najpotężniejszym państwem na świecie. Joe Biden i Donald Trump przez ostatnie dni walczyli o głosy w tych stanach, gdzie żaden z nich nie miał znaczącej przewagi. W poniedziałek Donald Trump wziął udział w wiecu w Pensylwanii, gdzie padły ciekawe słowa.

Sondaże pokazują, że walka pomiędzy Trumpem a Bidenem jest zacięta i trudno wskazać, który z nich będzie zwycięzcą. Dlatego kandydaci do ostatnich chwil kampanii nie rezygnowali z walki o głosy wyborców. Tak jak 4 lata temu, kiedy Trump walczył o urząd prezydenta z Hilary Clinton, tak też dzisiaj – największe gwiazdy amerykańskie udzieliły swojego poparcia Demokratom. Jak wiadomo, takie wsparcie Bidena może zaszkodzić Trumpowi, ponieważ wiele osób bardzo wierzy swoim idolom. W walkę o wygraną Bidena szczególnie zaangażowała się Lady Gaga, która opublikowała nagranie, w którym zachęca do głosowania. Trumpowi chyba nie spodobało się obywatelskie zaangażowanie gwiazdy, ponieważ postanowił o niej wspomnieć podczas wiecu w Pensylwanii.

On ma też Lady Gagę. Lady Gagę… Ona nie jest najlepsza. Mógłbym wam opowiedzieć wiele historii, znam wiele ciekawych historii na jej temat – powiedział wyraźnie zdenerwowany.

Tłum zgromadzony na wiecu chyba też nie przepada za znaną piosenkarką, bo kiedy Trump o niej wspomniał rozległo się buczenie. Ciekawi jesteście jakie skrywane przez piosenkarkę sekrety może znać Donald Trump?

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i