Kanye West przygotował wyjątkowy prezent dla Kim Kardashian. Podarował jej hologram zmarłego ojca

W zeszłym tygodniu Kim Kardashian świętowała swoje 40. urodziny. Mimo trwającej pandemii celebrytka zdecydowała się zorganizować huczną imprezę na prywatnej wyspie. Od kilku dni pokazuje na Instagramie swoim fanom zdjęcia z przyjęcia. Ostatnio podzieliła się wyjątkowym prezent, który otrzymała od znanego rapera.

Kanye West przygotował dla swojej przyjaciółki hologram jej, zmarłego w 2003 roku, ojca – Roberta Kardashiana. Kim była wyraźnie tym wzruszona. Napisała na swoim Instagramie:

Z okazji urodzin Kanye podarował mi najbardziej przemyślany prezent na świecie. Specjalna niespodzianka z nieba. Hologram mojego taty. Jest tak realistyczny, że oglądaliśmy go w kółko, pełni łez i emocji. Nie potrafię nawet opisać, co to wspólne przeżycie oznaczało dla mnie, moich sióstr, brata, mamy i najbliższych przyjaciół. Dziękuję bardzo Kanye za tę pamiątkę, która przetrwa całe życie.

Na nagraniu przygotowanym przez rapera widać ojca Kim, który składa życzenia córce i wyraża dumę z tego kim teraz jest.

Wszystkiego najlepszego, Kimberly! Spójrz na siebie, masz 40 lat i jesteś dorosła. Wyglądasz pięknie, tak jak wtedy, gdy byłaś małą dziewczynką. Codziennie czuwam nad tobą, twoimi siostrami i bratem oraz wszystkimi twoimi dziećmi. Czasami daję znać, że jestem w pobliżu. Pamiętasz, jak codziennie wiozłem cię do szkoły moim małym mercedesem i słuchaliśmy razem tej piosenki? Jestem bardzo dumny z kobiety, którą się stałaś i ze wszystkiego, co osiągnęłaś. Cała twoja ciężka praca i wszystkie firmy, które zbudowałaś, są niesamowite. Ale najbardziej imponujące jest twoje zobowiązanie do pozostania prawnikiem i kontynuowania mojego dziedzictwa. To długa i ciężka droga, ale warto. Jestem z wami na każdym kroku. Sposób, w jaki łączysz się z naszymi korzeniami i wspierasz Armenię, wiele dla mnie znaczy. Jesteś dumną Ormianką, a ja jestem dumnym Ormianinem – mówi wzruszony „tata”, a raczej jego hologram.

A jak Wam się podoba taki prezent? Też byście chcieli taki dostać?

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i