Kożuchowska zazdrosna o rolę Rozenek?

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że pieniądze potrafi zarobić na wszystkim. Jej wszechstronność napawa podziwem wielu.

Uczyła już perfekcyjnie sprzątać w Perfekcyjnej Pani Domu, pokazywała młodym kobietom, jak być damą w Projekcie Lady, a Polaków uświadomiła jak tworzyć wspaniały związek, biorąc udział z Radosławem w telewizyjnych show. Oprócz tego napisała kilka książek, a ostatnio wypuściła nawet swoją linię czapek! To wszystko jest w stanie połączyć z prowadzeniem idealnego życia rodzinnego i z dbaniem o sylwetkę. Prawdziwy człowiek renesansu! Teraz pora na kolejne wyzwania.

Ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie zakrwawionej Małgorzaty. Jak się okazało jest to charakteryzacja, bo Małgosia została aktorką u znanego i cenionego polskiego reżysera – Patryka Vegi. O filmie nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale możemy się spodziewać, że będzie to arcydzieło dorównujące poprzednim produkcjom reżysera. Sprawę udziału Rozenek w filmie skomentował jeden z najczęściej współpracujących z Vegą aktorów, Antek Królikowski.

Jestem przekonany, że Małgosia świetnie sobie poradzi. Wiem, że Patryk od dłuższego czasu myślał o tym, by zatrudnić ją w jednym ze swoich filmów i teraz się udało. Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi. Jak z nią jakiś czas rozmawiałem, to była bardzo podekscytowana. Wierzę, że im się ta współpraca fajnie klei i że zrobią dobry, fajny film – powiedział Antek w rozmowie z Jastrząb Post.

O komentarz została poproszona również Małgorzata Kożuchowska, która również jest jedną z głównych gwiazd Vegi. Nie podzielała jednak entuzjazmu młodszego kolegi.

Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi – podsumowała aktorka.

Czyżby Kożuchowska wyczuła zagrożenie w Rozenek?

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i