Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion!

Podekscytowana Maffashion opublikowała na swoim Instagramie serię filmów, w których z ekscytacją dzieli się z obserwatorami wiadomością, że jedna z sióstr Kardashian pokazała się w marynarce firmy Eppram, założonej przez Maffashion i Lanę Nguyen.

Jest to niewątpliwe ogromny sukces polskiej blogerki modowej. Rozpisują się o tym media krajowe i światowe, a Maff wyjaśnia, jak wygląda proces wybierania stylizacji przez Kardashianki.

Pytacie, jak to funkcjonuje. Dziewczyny mają swoich stylistów. To do nich te ubrania od projektantów przychodzą w pierwszej kolejności i dziewczyny potem wybierają. Nie założą nic, kompletnie nic, co im się nie podoba. Więc ta rzecz musiała im się spodobać, żeby je założyły. Tym bardziej to jest mega, bo dziewczyny mają full ubrań, mogą wybierać ze wszystkiego i sobie na przykład planują: okayj, to zakładam tego dnia. I założyła, a mogła też zrezygnować w ostatniej chwili. Chciała to założyć. Tak! – opowiada na swoim InstaStores.

Jest to bardzo dobra reklama marki Eppram, co widać już kilka godzin po pokazaniu się Kourtney w ich marynarce. Sama Maffashion zauważa, że strona Eppram „trochę się wiesza, ale to pewnie przez oblężenie”. Blogerka dziękuje swoim obserwatorom za wsparcie, ciepłe słowa i za to, że umieją się cieszyć sukcesem innych ludzi.

Źródło i zdjęcia: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i