Kim Kardashian szczerze przyznaje, że to dzięki sekstaśmie zrobiła karierę

Po 14 latach końca dobiegło show “Z kamerą u Kardashianów”. W szczerym wywiadzie Kim przyznała, że to sekstaśma stoi za tak dużym sukcesem programu.

Pierwszy odcinek “Z kamerą u Kardashianów” ukazał się w 2007 roku. Teraz, po 14 lata i 20 sezonach, zdecydowano się zakończyć produkcję. Na koniec wyemitowano wywiad celebrytek z Andym Cohenem, podczas którego gwiazdy odpowiedziały na pytania internautów.

Jedno z pytań dotyczyło skandalu z Kim Kardashian, który dotyczył jej sekstaśmy nagranej z Willem “Ray J” Norwoodem. Kim wprost odpowiedziała, że uważa, że show nie byłoby tak popularne, gdyby nie ten skandal. Odpowiedziała również na pytanie, co powie swoim dzieciom, kiedy zapytają ją o to nagranie.

Jeszcze nie musiałam tego robić i na szczęście myślę, że minęło tyle lat i tak wiele pozytywnych rzeczy się wydarzyło, że tamto naprawdę się wymazuje – stwierdziła.

Dodała jednak, że mimo wiary w to, że “wszystko dzieje się z jakiegoś powodu” to chciałabym wymazać to wspomnienie ze swojej przeszłości.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i