Ciężarna Agnieszka Włodarczyk kontrowersyjnie o macierzyństwie

Agnieszka Włodarczyk już niedługo zostanie mamą. Na Instagramie pochwaliła się ciążowym brzuszkiem i napisała kontrowersyjny post o macierzyństwie.

Na początku roku Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poinformowali, że spodziewają się dziecka. Już niedługo ich pierwsza pociecha przyjdzie na świat. Teraz Agnieszka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek. Aktorka w opisie do fotografii podzieliła się swoimi przemyśleniami odnośnie macierzyństwa.

Może to odrobinę kontrowersyjne (chociaż nie wiem dlaczego), ale ja tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka. Wszelkie zrywy czy pomysły, żeby je mieć, wynikały raczej z oczekiwań innych wobec mnie. To zresztą najgorsze, co można zrobić pod presją. Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich „zawartością”, nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy, a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo… – napisała.

Następnie dodała, że instynkt macierzyński pojawił się, kiedy dojrzała i weszła w związek z odpowiednią osobą.

(…) Zastanawiałam się nawet czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński. I dopiero teraz w wieku 40 lat wiem, że go mam. Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z Jego strony, poczucia bezpieczeństwa- po prostu miłości. Dlaczego o tym piszę? Bo życie mi pokazało, że nie warto ulegać żadnej presji otoczenia, dziadków, babć, partnerów czy wieku – podsumowała aktorka.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i