Kolejna edycja “The Voice of Poland” bez Edyty Górniak

Edyta Górniak poinformowała na Instagramie, że nie zobaczymy jej w kolejnej edycji programu “The Voice of Poland”. Wytłumaczyła, czemu zrezygnowała z funkcji trenera.

W “The Voice of Poland” szykują się niemałe zmiany. Od dawna spekuluje się, że w tegorocznej edycji nie zobaczymy już Michała Szpaka. Jak się okazuje, Edyta Górniak również nie zasiądzie w fotelu jurorskim. Na Instagramie poinformowała, że nie przyjęła propozycji od produkcji.

Kochani Moi. Przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo Wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi Partnerami, Producentami, Podwykonawcami, Wydawcami i Reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie – zaczęła piosenkarka.

Następnie wokalistka wyjaśniła, skąd taka decyzja.

Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań – napisała.

Na koniec wyraziła chęć udziału w kolejnych edycjach show i zapowiedziała, że ma dla swoich fanów zaplanowane pewne niespodzianki.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i