Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili, jak nazwą córkę: “Tak miała na imię moja babcia”

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili na Instagramie, jak będzie miała na imię ich pierwsza córka, która już niedługo przyjdzie na świat. Imię odziedziczy po swojej prababci.

Niedawno Zofia Zborowska poinformowała, że spodziewa się dziecka. Od tamtej pory regularnie relacjonuje swoim fanom przebieg ciąży. Teraz celebrytka postanowiła zdradzić, jakie imię otrzyma jej córeczka. Wybór jest zaskakujący.

Nadzieja. Tak miała na imię moja babcia… Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę – napisała.

Dodała, że jej siostra specjalnie dla niej zrezygnowała z tego imienia dla swoich córek.

@hannaneves za każdym razem, jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata. Więc jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ, bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem, po dziadku Tadku – mężu babci Nadzi. W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia. Także Nadziejko – czekamy na Ciebie bardzo.

Obserwatorzy celebrytki są zachwyceni imieniem, które wybrała. Wam też się podoba?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i