Reklama Ewy Farnej i Moniki Brodki na Times Square w Nowym Jorku!

Ewa Farna i Monika Brodka znalazły się na nowojorskim wieżowcu na Times Square. Gigantyczna reklama wokalistek pojawiła się dzięki Spotify.

Times Square w Nowym Jorku to miejscu kultowe i znane na całym świecie. Codziennie jest odwiedzane przez nawet pół miliona osób. Jest to najdroższa przestrzeń reklamowa na świecie. Aby umieścić tam swoją reklamę trzeba zapłacić od 1,5 mln do 4 mln dolarów miesięcznie.

Dzięki Spotify w tym wyjątkowym miejscu znalazły się reklamy dwóch naszych polskich wokalistek. O tym wydarzeniu na Instagramie poinformowała Monika Brodka i Ewa Farna.

Patrzę na przechodniów z legendarnego Time Square… Serio, trochę nie mogę uwierzyć. Dziękuję, Spotify – napisała Brodka.

Farna natomiast swoich fanów poinformowała w humorystyczny sposób.

Time Square, New York City, right now! Aaa! Ciało – wreszcie nie chcieli go zmniejszać… W takich wypadkach lubię jak jest grubo – zażartowała na Instagramie.

Kampania reklamowa jest częścią projektu Spotify o nazwie EQUAL, w ramach którego lokalne artystki z z ponad 50 krajów otrzymają wsparcie marketingowe. Ewie Farnie i Monice Brodce serdecznie gratulujemy.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i