Kariera Weroniki Rosati nabiera tempa. Zagra główną rolę w międzynarodowej produkcji

Jak się okazuje, Weronice Rosati w końcu opłaciły się starania o budowanie międzynarodowej kariery. Nasza polska gwiazda zagra główną rolę w międzynarodowej produkcji.

Weronika Rosati dzieli życie pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Aktorka od lat próbuje swoich sił w Kalifornii, gdzie nieustannie bierze udział w castingach. Ostatnio Rosati wróciła do Polski w związku z premierą filmu “Śniegu już nigdy nie będzie”, który jest promowany jako “polski kandydat do Oscara”.

Weronika nie spędziła jednak w ojczyźnie wiele czasu. W niedzielę pochwaliła się na Instagramie, że właśnie pracuje nad kolejnym scenariuszem. Tym razem w…Szkocji. O nową produkcję aktorkę zapytał Pudelek. Jak się okazuje, gwiazda zagra główną rolę we włosko-szkockiej produkcji.

Gram główną rolę we włosko-szkockiej produkcji filmu “It’s not over”u boku Christophera Lamberta. Mogę zdradzić, że będzie to thriller psychologiczny – powiedziała.

Aktorka nie kryła podekscytowania nowym wyzwaniem.

Jestem bardzo podekscytowana. Właśnie dziś zaczynamy zdjęcia w Szkocji – dodała.

Pudelek informuje, że to nie jedyna zagraniczna produkcja, w której zagra Rosati. Aktorka wygrała ponoć ostatnio kilka międzynarodowych castingów.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i