Angelina Jolie wróci do byłego męża? Ostatnio złożyła mu długą wizytę

Angelina Jolie odwiedziła ostatnio swojego byłego męża, Jonny’ego Lee Millera. Byli kochankowie spędzili ze sobą sporo czasu. Czy jest szansa na ponowną miłość?

Angelina Jolie z okazji 46. urodzin wybrała się wraz z gromadką dzieci do Nowego Yorku. Na jeden wieczór postanowiła jednak opuścić swoje pociechy, aby spotkać się z byłym mężem. Jolie odwiedziła Jonny’ego Lee Millera w jego mieszkaniu na Brooklynie, zabierając ze sobą drogie wino. Aktorka spędziła tam ponad trzy godziny.

Małżeństwo Jolie i Millera nie trwało długo, bo zaledwie trzy lata. Para poznała się na planie filmu Hakerzy. Kiedy Angelina brała ślub miała zaledwie 20 lat. Aktorka zawsze jednak bardzo ciepło mówiła o swoim pierwszym mężu.

Wszystko sprowadza się do wyczucia czasu. Uważam, że był najlepszym mężem, jakiego może sobie wymarzyć dziewczyna. Zawsze będę go kochała, ale byliśmy po prostu za młodzi – mówiła kilka lat temu.

Ponadto Jolie wielokrotnie zaznaczała, że rozwód z Millerem był prawdopodobnie jedną z najgłupszych decyzji jej życia. Czy ta miłość ponownie odżyje?

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i