Syn Krzysztofa Krawczyka o Andrzeju Kosmali: “Jest pan podłym człowiekiem i kłamcą”

Od kilku dni trwa ostra wymiana zdań pomiędzy Andrzejem Kosmalą a Marianem Lichtmanem. Teraz do dyskusji włączył się Krzysztof Krawczyk junior. Nie przebierał w słowach.

W Poniedziałek Wielkanocy zmarł Krzysztof Krawczyk. Zaraz po jego śmierci rozpoczęła się medialna burza pomiędzy Andrzejem Kosmalą i Ewą Krawczyk a Marianem Lichtmanem i Krzysztofem Krawczykiem juniorem. Kilka dni temu konflikt pomiędzy menadżerem Krawczyka a liderem Trubadurów przeniósł się na Facebooka. Teraz do tego sporu dołączył Krzysztof Krawczyk junior.

W ostrej odezwie zwrócił się do Andrzeja Kosmali.

Panie Kosmala, jest pan podłym człowiekiem i kłamcą!!! Kiedy pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty? Chce mi pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcostwa… Obraża i pomawia pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie – napisał.

Dalej zarzucił menadżerowi Krawczyka, że za wszelką cenę próbuje odciąć go od majątku ojca.

Próbuje pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił pan miliony na moim ojcu. Jest pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem, że jest pan niezadowolony, że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny – zakończył.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i