Robert Lewandowski lepszy od swojej żony. Pokonał ją w rankingu influencerów. Kto jeszcze znalazł się na szczycie listy?

W rankingu Top 100 Inluencerów znalazło się jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw. Robert wyprzedził jednak Annę o kilka miejsc.

Obecnie trudno jest budować karierę bez ciągłego kontaktu z fanami. Doskonale wiedzą o tym wszyscy, którym zależy na popularności. Świetnym miejscem do pokazywania swojego życia jest Instagram. O kontakt z obserwatorami dbają gwiazdy z przeróżnych branży.

O tym jak ważne jest dbanie o swoje media społecznościowe wie również Robert Lewandowski. Piłkarz znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu Top 100 Inluencerów. Na liście znalazła się również jego żona, Anna, zajmując 4 miejsce.

Przy tworzeniu rankingu pod uwagę brano liczbę obserwujących, popularność mierzoną ważoną sumą liczby polubień, udostępnień i komentarzy, a także zaangażowanie liczone na poziomie średnich wartości interakcji z pojedynczym wpisem.

W pierwszej dziesiątce oprócz małżeństwa Lewandowskich znaleźli się również Wersow, Friz, Martyna Wojciechowska, Julia Kostera, Tromba, Ola Nowak, Marcysia Ryskala oraz Julia Wieniawa.

Źródło: jastrzabpost.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i