Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o swojej drodze do sukcesu: “Zarabiałam 200 zł tygodniowo”

Joanna Jędrzejczyk opowiedziała, jak wyglądała jej droga do sukcesu. Zdradziła, że jeszcze 7 lat temu pracowała w warzywniaku, zarabiając 200 zł tygodniowo. Dziś jest już w zupełnie innym miejscu.

Joanna Jędrzejczyk zdobyła popularność dzięki ogromnym sukcesom sportowym. Teraz zaczęła odcinać kupony od sławy, wdając się w romans z telewizją, co spotkało się ze sporą krytyką. Od niedawna możemy ją oglądać jako jurorkę w programie “Dance Dance Dance”.

Jędrzejczyk coraz chętniej udziela również wywiadów, dzieląc się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Teraz w rozmowie z “Twoim Imperium” zdradziła, jak wyglądały początki jej kariery. Nie było łatwo.

Przede wszystkim doceniam to, co mam. To, kim jestem. I dziękuję Bogu za każdy dzień. Siedem lat temu pracowałam w warzywniaku, zarabiałam 200 złotych tygodniowo. Jednocześnie trenowałam i poświęcałam się karierze. Dzisiaj znajduję się w zupełnie innym miejscu, ale długa droga, jaką do niego przeszłam, sprawia, że twardo stąpam po ziemi- powiedziała.

Dodała, że chociaż obecnie stać ją na wiele, to woli dzielić się swoim bogactwem z innymi.

Mogłabym być dzisiaj w Polsce, a jutro w Mediolanie. Kupić sobie samochód, o jakim tylko zamarzę, ale to o niczym nie świadczy. Prezesem, celebrytą i mistrzynią tylko się bywa. A człowiekiem jest się do końca. Pozostaje z nas tylko tyle, ile damy siebie innym – przekonuje.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i