Fala krytyki po opublikowaniu wywiadu z Fabijańskim. Aktor prosi o usunięcie rozmowy

Znany youtuber, Karol Paciorek, nagrał obszerny wywiad z Sebastianem Fabijańkim. Niedługo po publikacji rozmowa zniknęła z internetu. Jak się okazuje, stało się tak na prośbę aktora.

Sebastian Fabijański od dłuższego czasu budzi wiele burzliwych emocji. Jego wypowiedzi często są nieprzemyślane. Aktor lubi wdawać się w medialne konflikty z innymi gwiazdami, między innymi z raperem Quebonafide.

Ostatnio Fabijański wyznał, że jest Dorosłym Dzieckiem Alkoholika. Od dłuższego już czasu uczęszcza na terapię i stara się poradzić sobie z przeszłością. Wyznał również, że ma dość łatki “zadufanego w sobie buca”. Wiele osób wówczas okazało wsparcie aktorowi.

Teraz Fabijański zdecydował się na rozmowę z Karolem Paciorkiem. Zaraz po premierze okazało się jednak, że słowa wypowiedziane przez aktora podczas wywiadu, mocno szkodzą jego wizerunkowi. Ponownie wyszedł na “zadufanego w sobie buca”, a osoby, które jeszcze kilka dni temu współczuły mu trudnej przeszłości, ponownie zmieniły front. Po publikacji pojawiło się wiele negatywnych komentarzy i łapek w dół.

Karol Paciorek usunął rozmowę. Na Instagramie poinformował, że zrobił to na prośbę Sebastiana Fabijańskiego.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i