TVN szykuje program dla gejów. Wiadomo, kto poprowadzi miłosne show

Stacja TVN właśnie pracuje nad nowym programem, w którym to homoseksualni mężczyźni będą szukali swojej drugiej połówki. Wiadomo już, kto poprowadzi show.

Programy, w których uczestnicy poszukują miłości, cieszą się coraz większą popularnością. Uczestnikami byli już rolnicy, zwykli ludzie, influencerzy a nawet seniorzy. Teraz przyszedł czas na kolejną grupę. TVN pracuje właśnie nad programem “Finding Prince Charming”, w którym to homoseksualni mężczyźni będą mieli szansę na znalezienie miłości.

Jakiś czas temu wystartował casting do nowego show, które będzie realizowane w Hiszpanii. Teraz podano informację, kto poprowadzi program. Wybór padł na polską influencerkę, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Gospodynią została Aggie czyli Agnieszka Lal.

To będzie mój pierwszy raz w Hiszpanii. Będzie gorąco, będzie fajnie – to akurat dobre tło na zakochanie się. (…) Jestem tylko prowadzącą, więc liczę na to, że będę tylko tłem dla pięknej historii miłości. Będzie 13 uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości, mamy naszego głównego kawalera i liczę na to, że to oni będą gwiazdami programu, a ja będę im tylko pomagać znaleźć tę miłość – powiedziała w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu Dzień dobry TVN.

Jesteście ciekawi nowego formatu?

Źródło: plotek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i