Anna Mucha mocno zdenerwowana na rowerzystów: “Gdzie masz kask? W du*ie, za przeproszeniem?”

Anna Mucha wygłosiła na Instagramie płomienny monolog, w których ostro skrytykowała rowerzystów. Internauci nie okazali jej jednak zrozumienia: “nie ma takiego obowiązku, zjedz snickersa” – piszą.

Anna Mucha znana jest ze swoich kąśliwych uwag. Podobno właśnie z tego powodu straciła pracę w TVP. Internet jest jednak łaskawszy i pozwala aktorce na większą swobodę wypowiedzi. Korzystając z niej, Mucha postanowiła skrytykować rowerzystów, poruszających się bez kasków.

Chciałam otworzyć dyskusję na jeden bardzo ważny temat, który mnie osobiście szalenie dotyka, przejmuje, irytuje i wkurza. Otóż, gdzie do cholery rowerzysto wjeżdżający na ulicę, masz kask? W du*ie, za przeproszeniem? Powinieneś go mieć na głowie, ponieważ w momencie, gdy wyjeżdżasz na jakąkolwiek drogę, twój mózg może mieć znaczenie dla ciebie w przyszłości. Bardzo proszę, żeby rowerzyści, którzy wyjeżdżają gdziekolwiek poza ogródek działkowy, nosili kaski. Jeszcze na dodatek jeżdżą w słuchawkach – powiedziała wyraźnie zdenerwowana.

Internauci nie podzielają jednak zdania aktorki. W komentarzach zaznaczają, że nie ma prawa nakazującego jeżdżenie w kasku. Annie natomiast zarzucają gwiazdorzenie.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i