Monika Zamachowska ma nowego partnera!

Pod koniec marca Monika i Zbigniew Zamachowscy rozstali się. Jak się okazuje, zaledwie dwa miesiące później Monika ma już kolejnego ukochanego.

Chociaż początkowo Monika i Zbigniew zarzekali się, że nie będą publicznie opowiadać o szczegółach rozstania, to bardzo szybko zmienili zdanie. Celebrytka chętnie opowiadała w mediach o swoim związku i okolicznościach zakończenia relacji. Mniej wylewny był Zbigniew.

“Fakt” donosi, że Monika znalazła już pocieszenie u boku innego mężczyzny. Richardson ma się spotykać z przedsiębiorcą i producentem filmowym, Konradem Wojterkowskim. Mężczyzna zabrał głos w sprawie, potwierdzając przypuszczenia mediów.

To jest Monika Richardson, która przeprowadzała ze mną wywiad.  Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy… i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej niż tylko na wieczorne rozmowy. Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem – napisał.

Zakochanym gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i