Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan z okazji Dnia Matki sam uszył jej marynarkę

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan z okazji Dnia Matki postanowił uszyć swojej mamie marynarkę. Celebrytka była wyraźnie wzruszona prezentem.

Obecnie Małgorzata wraz z całą rodziną spędza czas na egzotycznych wakacjach w Tulum. Niedawno wszyscy świętowali urodziny jej syna, Tadeusza. Teraz przyszedł czas na Małgorzatę. Z okazji Dnia Matka Tadeusz i Stanisław podarowali mamie bukiet kwiatów i tajemniczy pakunek, w którym znajdowała się marynarka. Nie była to jednak zwykła marynarka.

Małgorzata już dawno chwaliła się, że jej najstarszy syn Stanisław interesuje się modą i sam szyje sobie odzież. Teraz nastolatek postanowił wykorzystać swój talent, aby sprawić niespodziankę mamie. Marynarka, którą dostała Małgorzata, była zaprojektowana i uszyta przez Stanisława.

Celebrytka była wzruszona prezentem. Na Instagram dodała zdjęcie w nowej marynarce i napisała:

Dla każdej Mamy nie ma lepszego prezentu niż szczęśliwe i samorealizujące się dzieci. Jestem dumna z siebie, że jako Mama pozwalam moim synom gonić swoje marzenia. Mam na sobie marynarkę projektu i wykonania Stanisława Rozenka, który artystycznie realizuje się na wielu polach ❤️ Tadeusz wręczył mi przepiękny bukiet z lokalnych kwiatów, a Henio najsłodszego buziaka ❤️ Jestem przeszczęśliwa.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i