TVP żąda od Maffashion sprostowania. Internauci rozbawieni jej odpowiedzią

Kilka dni temu Maffashion na Instagramie powiedziała, że Jacek Kurski wybrał reprezentanta na Eurowizję na podstawie własnego widzimisię. Teraz Telewizja Polska wysłała maila do blogerki z żądaniem sprostowania. Odpowiedź Maffashion rozbawiła internautów.

Występ Rafała Brzozowskiego na tegorocznej Eurowizji od kilkunastu tygodni budzi spore emocje. W dzień półfinału głos w sprawie zabrała Maffashion, twierdząc, że to Jacek Kurski jest odpowiedzialny za hejt, który zalał wokalistę.

Co ty Jacek bredzisz? Gdyby pojechała Szemplińska, problemu by nie było. To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować! I nieważne, że ludzie byli oburzeni, negowali ten wybór. Ktoś inny miał polecieć jako reprezentant naszego kraju – Alicja Szemplińska – powiedziała na Instagramie.

Jak się okazuje, poczynania blogerki śledzą pracownicy Telewizji Polskiej. Jeden z nich zdecydował się na wysłanie do niej maila z żądaniem sprostowania tych słów. Niestety nie podpisał się.

Żądamy natychmiastowego sprostowania wpisu opublikowanego przez Maffashion w związku z tym, że zawiera on nieprawdziwe informacje co do rzekomego wyboru Rafała Brzozowskiego przez Prezesa Jacka Kurskiego. W przypadku niespełnienia żądania Telewizja Polska podejmie stosowane kroki prawne – czytamy.

Szafiarka niezbyt się tym przejęła i postanowiła odpowiedzieć na prośbę w ironiczny sposób.

Uprzejmie informuję, iż to nie szanowny Pan Prezes Jacek Olgiered Kurski wybrał na reprezentanta naszego kraju w konkursie piosenki szanownego Pana Rafała Brzozowskiego. Kłaniam się w pas i biję w pierś. Z poważaniem Julia ze Złotowa – napisała.

Kuczyńska dodała również serię zdjęć, wyśmiewających maila od TVP. Internautów bardzo rozbawiła odpowiedź blogerki. W komentarzach posypały się słowa uznania.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i