Wujek Kate Middleton krytykuje Harry’ego i Meghan: “Są rozczarowaniem dla całego kraju”

Harry i Meghan nieprzerwanie od wielu miesięcy wzbudzają niemałe zainteresowanie. Tym razem publicznie ich zachowanie zdecydował się skomentować wujek księżnej Kate.

Harry i Meghan Markle z tygodnia na tydzień coraz mocniej oddalają się o rodziny królewskiej. Relacje z royalsami bardzo mocno popsuł wywiad udzielony Oprah Winfrey. Harry jednak nie wyciągnął wniosków i ponownie zdecydował się na na rozmowę z królową amerykańskiej telewizji.

Niedawno do grona oburzonych wypowiedziami Sussexów dołączy wuj Kate Middleton, Gary Goldsmith. Nazwał ich “żądnymi atencji mapetami” i kazał im “pozamykać te mordy”. Teraz nieco zmienił styl wypowiedzi, jednak nadal krytycznie odnosi się do Harry’ego i Meghan.

Nie jestem dumny ze swoich słów, jednak nadal tak uważam. Jestem nimi bardzo zawiedziony. Są rozczarowaniem dla całego kraju. Wszyscy kochamy Harry’ego, cały świat go uwielbia, ale takich rzeczy się po prostu nie robi. Zrobili to, co zrobili, a potem poszli do Oprah i powiedzieli to, co powiedzieli. Nie tak działa świat – stwierdził na wizji.

Odniósł się również do słów Meghan, według których Kate doprowadziła ją do płaczu podczas przymiarek sukni ślubnej.

Nie wierzę w ani jedno ich słowo. To Kate zawsze była sędzią pokoju w takich sytuacjach. Pogrzeb Filipa dobitnie to udowodnił. Jeżeli ktoś tu sprawił komuś przykrość, to tylko Meghan Kate, a nie odwrotnie – zapewniał.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i