Eurowizja. Lider zwycięskiego zespołu oskarżany o branie narkotyków podczas finału. Grupa odpowiada na zarzuty

Wczoraj odbył się finał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Tegorocznym zwycięzcą został włoski zespół Maneskin. Internauci oskarżyli lidera grupy o zażywanie narkotyków podczas finału.

Zespół Maneskin ledwo wygrał Eurowizję, a już pojawił się skandal z ich udziałem. Internauci zaobserwowali niepokojące zachowanie lidera grupy podczas finału. W sieci pojawiło się naganie, na którym Damiano David nachylił się nad stołem, co sugerowało, że zażywa narkotyki.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się po finale konkursu, David tłumaczył swoje zachowanie.

Nie zażywam narkotyków. Tomas stłukł szklankę nogą – kontynuował, wyjaśniając, że schylał się, by pomóc uprzątnąć szkło. Nie zażywam kokainy… Proszę, nie mów tak – przekonywał.

Do zarzutów odniósł się również zespół.

Jesteśmy naprawdę zszokowani tym, co niektórzy mówią o zażywaniu narkotyków przez Damiano. Naprawdę jesteśmy PRZECIWNI NARKOTYKOM i nigdy nie używaliśmy kokainy. Jesteśmy gotowi na zrobienie testów, ponieważ nie mamy nic do ukrycia. Jesteśmy tutaj, aby grać naszą muzykę, bardzo cieszymy się z wygranej w Eurowizji i chcemy podziękować wszystkim za wsparcie. Rock’n Roll nigdy nie umiera. Kochamy was! – czytamy na Instagramie.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i