Syn Małgorzaty Rozenek udziela pierwszego wywiadu. Zdradza, jaką celebrytka jest matką

15-letni Tadeusz Rozenek udzielił pierwszego w życiu wywiadu dla magazynu “Viva”. Zdradził, jaką matką jest Małgorzata i jakie relacje łączą go z młodszymi braćmi.

Tadeusz Rozenek jest najstarszym synem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dumna mama niedawno informowała, że jej 15-letni syn sam zaprojektował i uszył sobie spodnie. Nastolatek właśnie udzielił swojego pierwszego wywiadu w życiu. Opowiedział, jak Małgorzata sprawdza się w roli matki.

Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham – powiedział.

Zdradził również, jak czuje się w relacjach z młodszymi braćmi.

Zawsze czułem się w tej rodzinie bezpieczny i akceptowany. Kiedy pojawił się mój najmłodszy brat, zacząłem mniej myśleć o sobie, a więcej o innych, szczególnie o Henryku. Gdy biorę go na ręce, czuję odpowiedzialność, ale ona nie wynika z obowiązku czy presji, tylko z miłości.

Powiedział, że dobre relacje łączą go również z jego starszym bratem.

Mam też dużo starszego brata Adriana ze strony mojego ojca, z którym miałem fajną relację. Mam wyjątkową relację z Tadziem i marzę, żeby być równie ważny dla Henia. Żeby był ze mnie dumny. A jednocześnie chciałbym choć trochę uczestniczyć w tym, jakim on stanie się kiedyś człowiekiem – wyznał.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i