Angelina Jolie zapozowała z żywymi pszczołami

Angelina Jolie wzięła udział w sesji zdjęciowej dla  National Geographic. Podczas wykonywania zdjęć na jej ciele przez 18 minut znajdowały się pszczoły.

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pszczół. W związku z tym Angelina Jolie zdecydowała się na wzięcie udziału w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu National Geographic. Pszczoły podczas wykonywania zdjęć pokrywały jej ciało i twarz. Na planie byli obecni pszczelarze, którzy kontrolowali sytuację. Ani Angelina ani żadna z pszczół nie ucierpiały podczas sesji.

Użyliśmy włoskich pszczół, które przez całą sesję zachowywał spokój. Wszyscy na planie, z wyjątkiem Angeliny, musieli nosić kombinezon ochronny. Musiało być cicho i dość ciemno, aby pszczoły były spokojne. Zastosowałem feromon w miejscach na jej ciele, w których chciałem, aby gromadziły się pszczoły. Feromon przyciąga je, ale jednocześnie nie zachęcał ich do roju. Umieściliśmy również dużą liczbę pszczół na desce, która spoczywała przed jej talią. Angelina stała nieruchomo, okryta pszczołami przez 18 minut bez użądlenia. Przebywanie w pobliżu pszczół jest zawsze doświadczeniem, które budzi we mnie podziw – czytamy w opisie fotografii.

Zdjęcia wykonano, aby zwrócić uwagę na drastyczne zmniejszanie się liczby pszczół miodnych.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i