Lady Gaga opowiedziała o gwałcie

W nowej serii Harry’ego i Oprah Winfrey, The Me You Can’t See, Lady Gaga opowiedziała o trudnych doświadczeniach z przeszłości. Gwiazda padła ofiarą gwałtu w wieku 19 lat.

Platforma streamingowa  Apple TV+ właśnie wypuściła nową serię dokumentalną, która powstała przy współpracy księcia Harry’ego i Oprah Winfrey. Filmy mają zachęcić widzów do dbania o swoje zdrowie psychiczne.

Jedną z bohaterek serii jest Lady Gaga, która w wieku 19 lat padła ofiarą gwałtu.

Miałam 19 lat, już pracowałam w branży, kiedy jeden producent powiedział do mnie: “Rozbierz się”. Odmówiłam i wyszłam. Wtedy on zagroził, że spali całą moją muzykę. Nie przestał. Cały czas mnie nagabywał, a ja po prostu zamarzłam… Już nawet nie pamiętam. Byłam później chora przez całe tygodnie. Dopiero później zdałam sobie sprawę, że to był ten sam ból, który czułam, gdy gwałciciel zostawił mnie zapłodnioną na rogu ulicy. – wyznała.

Piosenkarka przez lata dochodziła do siebie.

Doznałam całkowitego załamania psychicznego. Przez kilka lat nie byłam tą samą dziewczyną. Teraz gdy odczuwam ból, czuję się tak samo, jak gdy byłam gwałcona. Miałam niezliczoną ilość rezonansów i skanów – nic nie znaleźli. Ale twoje ciało nadal pamięta – powiedziała.

Źródło: pudelek.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i